Medewerkers

Omroep Horst aan de Maas heeft tien vaste personeelsleden en ongeveer dertig vrijwilligers, die actief zijn voor radio, tv en de website.

Directeur-bestuurder
Evert Cuijpers

Nieuwsredactie
Wim Coenen - wim.coenen@omroephorstaandemaas.nl
Will Falize - will.falize@omroephorstaandemaas.nl
Gerard Pansier - gerard.pansier@omroephorstaandemaas.nl
Tim van der Weerden - tim.vdweerden@omroephorstaandemaas.nl

Projectgroep jeugd
Maarten Bastiaens - maarten.bastiaens@omroephorstaandemaas.nl
Thijs Jacobs - thijs.jacobs@omroephorstaandemaas.nl
Emiel Pouls - emiel.pouls@omroephorstaandemaas.nl
Laura Wijnhoven - laura.wijnhoven@omroephorstaandemaas.nl
Daan Wolters - daan.wolters@omroephorstaandemaas.nl

Nieuwsredactie bestaande uit (van links naar rechts): Tim van der Weerden, Wim Coenen, Gerard Pansier, Will Falize