Wissels
Trainer Gommans zag dat de thuisploeg voor rust geen vuist kon maken en bracht Nick Driessen en Tom Spreeuwenberg in. Er werd wat directer gespeeld, ballen konden worden vastgehouden en vanuit het middenveld kon er meer gevoetbald worden.
Kortom: de thuisploeg kwam al snel beter in de wedstrijd. Een grote kans kwam er vlak voor het uur voor invaller Spreeuwenberg, wiens kopbal vlak voor de lijn kon worden weggehaald. Enkele minuten later kwam hij nét tekort om een voorzet te toucheren, waarna Craenmehr in de tegenaanval een tweede treffer wist te voorkomen.
Slotoffensief
Hoewel het voetbal en de beleving aan Horster zijde in de tweede helft beter waren, bleven de bezoekers relatief eenvoudig overeind. De oranjehemden kwamen, ondanks veel balbezit, acties en voorzetten, nauwelijks tot echte kansen.
Net als in de eerste helft loerde de ploeg uit Heerlerheide op de ruimte die zou ontstaan bij een tegenaanval. Een hard schot van Nick Driessen kon worden gesmoord en een inzet van Giel Beurskens van dichtbij kon worden gestopt door de keeper. Aan de andere kant mocht de Horstenaren blij zijn dat Ghijsen en Golsteijn hun kansen niet verzilverden.
De wedstrijd kreeg daarmee een slotoffensief en aanvoerder Van Horne ging mee naar voren. Vrijwel direct met balverlies afgestraft door een vlijmscherpe counter en afronding van Golpek. Hiermee was de wedstrijd gespeeld. Dat Craenmehr nog knap een derde treffer voorkwam en een inzet van Giel Beurskens ook geen doelpunt opleverde, was slechts voor de statistieken. Groene Ster won verdiend met 0-2.
Volgende week reist de nummer 10 van de Vierde Divisie af naar Orion uit Nijmegen.