Terugkijken: De Sportzomer met Tom Daemen en Harrie Gommans

In een nieuwe uitzending van De Sportzomer blikken de gasten terug en vooruit op de wedstrijden van het Nederlands elftal op het EK Voetbal. Ook wordt het voetbal in de regio besproken.
Youri Buis | 6 juli 2024 10:56 | Aangepast op 6 juli 2024 10:56
Aan tafel bij Pascal Meyer en Roy Simons schuift deze aflevering Ron van den Bekerom aan. Per 1 augustus neemt hij afscheid als algemeen manager bij Helmond Sport, waar hij sinds begin 2023 werkzaam is. Eerder werkte hij bij VVV-Venlo, Fortuna Sittard en Roda JC. Ook was hij voorzitter van RKSV Wittenhorst.

Over de commerciële kant van voetbal komt Tom Daemen vertellen. Na zijn spelerscarrière bij onder meer Fortuna Sittard, MVV Maastricht, NEC en Go Ahead Eagles besloot hij zich te richten op de commercie. De voormalig middenvelder werd commercieel manager bij MVV en is dat sinds 2023 bij Fortuna Sittard, de club waar hij zijn spelerscarrière begon.

Daemen is niet de enige voormalig profvoetballer aan tafel. Ook Harrie Gommans schuift aan. De oud-aanvaller kwam als speler uit voor onder meer Fortuna Sittard, MVV, Excelsior Rotterdam, Vitesse, Roda JC en De Graafschap. Inmiddels is hij trainer en verruilde UNA uit Veldhoven eind vorig jaar voor Wittenhorst. Zondag start hij met zijn team aan de voorbereidingen op het nieuwe seizoen.

En verder…
Verslaggever Sandor Daniëls peilt in deze vierde aflevering de oranjekoorts bij café De Vangrail in Meijel. Daar moedigden tientallen supporters het Nederlands elftal aan in de achtste finales van het EK tegen Roemenië (0-3 winst). Er is ook weer een nieuwe editie van wasmachine schieten. Dit keer nemen de hoofdredacteuren van Omroep P&M en Omroep Horst aan de Maas het tegen elkaar op.

De Sportzomer is een wekelijks programma van Omroep P&M en Omroep Horst aan de Maas dat gaat over voetbal. Het programma wordt elke donderdag uitgezonden.

Lees ook

Aspergedag bij De Locht

De asperge is er weer! Op zondag 27 april staat deze bijzondere groente centraal tijdens de Asperged...

Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray organiseert Paaswandeltocht

Op zondag 20 april - Eerste Paasdag - organiseert Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray de jaarlijk...

Horse Driving Kronenberg 2025

Van donderdag 17 tot en met zondag 20 april 2025 staat Kronenberg opnieuw in het teken van de presti...

Viering koningsdag in Horst

Op zaterdag 26 april organiseert Jong Nederland Horst weer een hele gezellige Koningsdag voor alle k...

Negende editie Rundje um ut Hundje op zaterdag 10 mei 2025

Op zaterdag 10 mei 2025 staat Horst opnieuw in het teken van hét hardloopevenement van de regio: de ...

Ophef over voorgenomen verkoop eeuwenoud zandpad in Melderslo

De gemeente Horst aan de Maas wil een eeuwenoude zandweg in Melderslo verkopen aan een ondernemer di...