Negen artiesten tijdens Sevenumse Liedjesavond
Na een afwezigheid van 15 jaar komt de liedjesavond terug naar Sevenum. CV D'n Ezelskop houdt op zaterdag 18 november een avond voor negen artiesten in de Wingerd in Sevenum.
Na maar liefst 15 jaar afwezigheid vond de organisatie van CV D'n Ezelskop het hoog tijd voor weer wat carnavalsmuziek in het dorp. Met negen enthousiaste groepen en artiesten die zich hebben aangemeld, belooft het een spectaculaire avond te worden.
Zitplaatsen
De deelnemers zijn al de hele zomer bezig met schrijven en zingen om op 18 november in De Wingerd te strijden voor de felbegeerde titel. De winnende liedjes worden uitgebracht en zullen tijdens de carnavalsdagen veelvuldig te horen zijn.
Kaarten voor deze avond zijn beperkt beschikbaar, omdat er alleen zitplaatsen zijn. Op die manier wil de organisatie ervoor zorgen dat alle deelnemers de aandacht krijgen die ze verdienen. De kaartverkoop start op zaterdag 30 september vanaf 11:00 uur bij Stapperij De Gaper.
Laat je reactie achter