Doe mee met onze EK-poule of scoor de Omroep Horst aan de Maas EK-poster

Het EK in Duitsland begint over enkele dagen. Omroep Horst aan de Maas wakkert de Oranjekoorts alvast aan met de gratis EK-poule en de EK-poster.
Bregje Deckers | 19 juni 2024 13:52 | Aangepast op 19 juni 2024 13:52
Nederland begon vorige week goed door overtuigend de oefenwedstrijd tegen Canada met 4-0 te winnen. En dat smaakt naar meer! Daarom hebben we de speciale www.omroephorstaandemaaspool.nl geopend.

Bondscoach
Elk EK en WK hebben we ruim 17,5 miljoen voetbalcoaches en speciaal voor hen heeft Omroep Horst aan de Maas de EK2024-poule opgezet. Op de speciale EK-website kun je gratis meedoen met de poule. Laat zien dat je een betere coach bent dan Ronald Koeman, Bert van Marwijk, Louis van Gaal, Dick Advocaat of Guus Hidding en vul de lijst in. En maak kans op die mooie prijzen!

Want dé ultieme EK-experts van Horst aan de Maas winnen één van die mooie prijzen: zoals een 65 inch 4K LED Smart TV van Toshiba, een 43 inch 4K Ultra HD tv van LG, entreetickets, een E-chopper tour, borrelplankjes, borrelkransen, cadeaubonnen en nog veel meer.

EK-posters
Om de EK-belevenis compleet te maken kunt je op enkele plaatsen onze speciale EK-poster ophalen. Die past pérfect op de koelkast in de mancave (of je keuken), het prikbord in de kantine van je werk of sportclub.

Op de EK-poster kun je zien wanneer de wedstrijden gespeeld worden en ook de eindstanden noteren.
Let wel: je maakt dan geen kans op de mooie prijzen, want daarvoor moet je écht op onze EK-poule op de website zijn.

Deze zijn gratis af te halen (op=op!) bij Expert in Horst (Kerkstraat 11), MFC 't Haeren in Grubbenvorst, MFA Kerkebos Swolgen/Tienray, MFC de Meulewiek in Meterik, het gemeenschapshuis in Griendtsveen, zaal Debije in Hegelsom, De Torrekoel in Kronenberg, de Wingerd in Sevenum, de Smetenhof in Lottum, MFC de Zwingel in Melderslo en het Gasthoes in Horst.

Lees ook

Politie zoekt getuigen van mishandeling verkeersregelaars bij Toverland

De politie is op zoek naar getuigen van een mishandeling van twee verkeersregelaars die vrijdagavond...

De Week van Hier: Van Eijk (VVD) en Wolters Gregório (SP) over economie, lonen en woningmarkt

In De Week van de Hier gingen Wendy van Eijk (VVD, nummer 7 op de kandidatenlijst) en Jorge Wolters ...

Agrariër bezorgd over nabijheid AZC bij landbouwgrond

Een agrariër heeft zijn zorgen geuit over de mogelijke verlenging van het verblijf van de opvangloca...

Wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens te gast in De Week van Hier over woningen in Horst aan de Maas

In de nieuwste aflevering van De Week van Hier vertellen wethouders Roy Bouten en Eric Beurskens ove...

Doelpuntrijk gelijkspel Wittenhorst in Rosmalen

In een doelpuntrijke wedstrijd hebben Rosmalen en Wittenhorst de punten gedeeld na een 3-3 gelijkspe...

Na honderd jaar in Venlo verhuist bloemist naar Grubbenvorst

Na zo'n honderd jaar komt er per 1 oktober een einde aan Bloembinderij Nizza in Venlo. De huidige ei...