advertentie BANNER-TOP-Adverteren bij Omroep HadM

Overhandiging van de Gedraag Ow-tegel aan het Dendron College

Dendron organiseert speciale themaweek ‘samen leren, samen leven’ met docu Gedraag Ow

Het Dendron College in Horst gaat in een speciale themaweek aandacht schenken aan het met elkaar omgaan. In deze week wordt ook de documentaire Gedraag Ow getoond.

De week vindt plaats van 15 tot en met 19 april.

Samen leren, samen leven
Het Dendron College besloot niet naar de documentaire Gedraag Ow te gaan de afgelopen maand. In plaats daarvan wil de school aandacht schenken aan met elkaar omgaan in een speciale themaweek genaamd ‘samen leren, samen leven’. Dit alles in een positieve setting.

Samenleving in het klein
Hoe deze week eruit gaat zien, kan rector Zwanetta Por nog niet zeggen. “We gaan vooral samen het gesprek aan”, zegt ze tegen Omroep Horst aan de Maas. Onlangs stuurde de rector nog een brief naar alle ouders van de leerlingen en zei ze: “Wij willen dat onze leerlingen zich prettig voelen bij ons op school. Onze school is een samenleving in het klein, waar we ‘samen leren, samen leven’. Bij aankomst op school stappen we elke ochtend over de ‘#GedraagOW tegel’ om ons eraan te herinneren dat er aandacht moet zijn voor elkaar, en dat we van en met elkaar leren.”

Laat je reactie achter

advertentie BANNER-CENTRAAL-Inter Chalet
Gemeente geeft 100.000 euro uit aan vitale kernen

Gemeente geeft 100.000 euro uit aan vitale kernen

Gemeente geeft 100.000 euro uit aan vitale kernen

De gemeente Horst aan de Maas wil gaan investeren in vitale kernen. Het College van B&W stelt voor om 100.000 euro onder te brengen in dit project.

Onderbouw De Ezelsbrug verhuist naar locatie Den Eigen

Onderbouw De Ezelsbrug verhuist naar locatie Den Eigen

De onderbouw van basisschool De Ezelsbrug in Sevenum gaat verhuizen naar de locatie Den Eigen. Daar gaan zij gezamenlijk verder met de bovenbouw.

Muzikantine organiseert viertal Pop-Up festivals in gemeente

Muzikantine organiseert viertal Pop-Up festivals in gemeente

Na onderzoek in de kernen van Horst aan de Maas kwam De Muzikantine tot de conclusie dat er meer behoefte is aan livemuziek in de dorpen zelf. Daarom organiseren ze in het komende jaar een viertal Pop-Up festivals in de gemeente. De eerste editie vindt plaats op 20 mei bij Café Maos in Swolgen.

Podcast Stille Verhalen: Loes Bongers

Podcast Stille Verhalen: Loes Bongers

Hoe blijf je rechtop staan als je man zwaar depressief en suïcidaal is? Voor Loes Bongers is het al een tijdje haar dagelijkse realiteit. Samen met haar drie kinderen staat ze aan de zijlijn van de strijd die haar man voert, maar daardoor woedt er ook een stille strijd in haarzelf.

Arriva wil overlastgevers voortaan lik-op-stuk geven

Arriva wil overlastgevers voortaan lik-op-stuk geven

Vervoerder Arriva wil passagiers die voor overlast zorgen of schade aanrichten in de toekomst direct een boete opleggen van 313 euro.

Na turbulente periode organiseert De Wingerd weer een dansfeest

Na turbulente periode organiseert De Wingerd weer een dansfeest

Na een turbulente tijd keert De Wingerd weer terug met een dansfeest. Met Back to the Beats wil het cultureelcentrum in Sevenum zich weer op de kaart zetten.

advertentie BANNER-CENTRAAL-Inter Chalet
Podcast Stille Verhalen: Loes Bongers

Podcast Stille Verhalen: Loes Bongers

Hoe blijf je rechtop staan als je man zwaar depressief en suïcidaal is? Voor Loes Bongers is het al een tijdje haar dagelijkse realiteit. Samen met haar drie kinderen staat ze aan de zijlijn van de strijd die haar man voert, maar daardoor woedt er ook een stille strijd in haarzelf.

Arriva wil overlastgevers voortaan lik-op-stuk geven

Arriva wil overlastgevers voortaan lik-op-stuk geven

Vervoerder Arriva wil passagiers die voor overlast zorgen of schade aanrichten in de toekomst direct een boete opleggen van 313 euro.

Na turbulente periode organiseert De Wingerd weer een dansfeest

Na turbulente periode organiseert De Wingerd weer een dansfeest

Na een turbulente tijd keert De Wingerd weer terug met een dansfeest. Met Back to the Beats wil het cultureelcentrum in Sevenum zich weer op de kaart zetten.