Jubilarissen Mannenkoor Die Sevensanghers

Wiel en echtegenote (L) en Thei met echtegenote (R) Mannenkoor 'Die Sevensanghers'
Op het Ceciliafeest van Mannenkoor Die Sevensanghers op 16 november jl. zijn twee koorleden onderscheiden vanwege hun 60 respectievelijk 50 jaar lidmaatschap van het koor.
Redactie | 18 november 2024 08:05 | Aangepast op 18 november 2024 08:05
Thei Gijsen
Thei is op 1 september 1964 lid geworden van Die Sevensanghers en is nu meer dan 60 jaar onafgebroken lid geweest. Hij maakt deel uit van de baritons en is jarenlang lid geweest van de Balkers, een amusementsorkest wat vooral Nederlandstalige muziek maakte. Zijn muzikale inbreng is voor het koor van groot belang geweest.

Thei werd door Ton van Beers van de K.N.Z.V. Zuid geëerd met een oorkonde en daarbij behorende speld van verdienste.

Wiel Fleurkens
Wiel is op 1 augustus 1974 lid geworden van Die Sevensanghers. Ook hij is als bariton jaren aktief voor het koor, maar behalve als koorlid is Wiel ook voorzitter geweest en vooral ook 2e dirigent, als vervanger van de dirigent wanneer die verhinderd is. Wiel was eveneens lid van de Balkers.

Voor zijn 50-jarig lidmaatschap zal hij eveneens door de KNZV worden beloond met de oorkonde en daarbij behorende speld.

Mannenkoor Die Sevensanghers is een mannenkoor, dat in 1961 is opgericht en in het jaar 2026 haar jubileumactiviteiten zal gaan houden. Momenteel bestaat het koor uit 35 actieve koorleden, die wekelijks hun repetitie houden op donderdagavond in De Wingerd in Sevenum.

Na de coronaperiode is het koor weer opgebloeid en kent ze een groep enthousiaste zingers, onder leiding van dirigente Ria Janssen uit Obbicht.

Meest gelezen

Vrouw uit Horst slachtoffer van nepagente

Jelle van de Steeg | 11 apr 2025 12:50

Lees ook

Ervaar dementie via een VR-bril

Wanneer je naaste dementie heeft, kun je je vaak niet goed voorstellen hoe hij of zij de wereld bele...

Blijk van Waardering voor Theo van Heijster

Theo van Heijster startte in 1970 op 15 jarige leeftijd als vrijwilliger bij de Afdeling Horst van h...

Motorzegening in Grubbenvorst

Op zondag 13 april vindt in Grubbenvorst de jaarlijkse Motorzegening plaats.

Drie musea in Horst slaan handen ineen: unieke campagne voor werving vrijwilligers

Museum de Kantfabriek, Museum de Locht en de Sint-Lambertuskerk in Horst hebben de krachten gebundel...

Hanna redde vanaf 1943 meer dan honderd kinderen

Voorstelling belicht haar leven en haar belang voor de tijd van nu.

Smedendag bij De Locht

Op zondag 13 april branden de smidsvuren bij De Locht! Een twintigtal smeden laten hun vakmanschap z...