ANWB verwacht komende dagen veel drukte op wegen naar Dortmund

File op de snelweg naar Duitsland ANP
Automobilisten moeten dinsdag en woensdag opnieuw rekening houden met drukte op de wegen richting Dortmund, door het EK voetbal. Onder andere op de A67 bij Venlo en vervolgens de Duitse A40 wordt drukte verwacht.
Redactie | 9 juli 2024 07:27 | Aangepast op 9 juli 2024 07:27
Nederland speelt woensdagavond in Dortmund de halve finale tegen Engeland. Vanuit Venlo is het een ruim uur rijden tot Dortmund.

Vertraging
Vooral woensdag, op de wedstrijddag zelf, verwacht de ANWB veel verkeer op de wegen richting de grens met Duitsland. De grootste drukte wordt echter verwacht op de A12 van Arnhem richting de Duitse grens. In de aanloop naar de kwartfinale afgelopen zaterdag hadden automobilisten daar te maken met een vertraging van een uur.

'EK gaat meer leven'
"Het EK gaat steeds meer leven nu Nederland zo ver is gekomen", zegt een woordvoerder van de ANWB. "Daar komt bij dat de wedstrijd vlakbij is".

De KNVB liet zondag weten te rekenen op 75.000 tot 80.000 Nederlanders die naar Dortmund afreizen.

Volgens de woordvoerder is het bovendien mogelijk dat ook supporters van Engeland en de andere halvefinalisten Frankrijk en Spanje via Nederland naar Duitsland rijden.


Meest gelezen

Veel materiële schade bij aanrijding in Hegelsom

Eric Reijnders | 14 apr 2025 14:16

Vrouw uit Horst slachtoffer van nepagente

Jelle van de Steeg | 11 apr 2025 12:50

Lees ook

Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray organiseert Paaswandeltocht

Op zondag 20 april - Eerste Paasdag - organiseert Scheidsrechtersvereniging Horst-Venray de jaarlijk...

Horse Driving Kronenberg 2025

Van donderdag 17 tot en met zondag 20 april 2025 staat Kronenberg opnieuw in het teken van de presti...

Viering koningsdag in Horst

Op zaterdag 26 april organiseert Jong Nederland Horst weer een hele gezellige Koningsdag voor alle k...

Negende editie Rundje um ut Hundje op zaterdag 10 mei 2025

Op zaterdag 10 mei 2025 staat Horst opnieuw in het teken van hét hardloopevenement van de regio: de ...

Ophef over voorgenomen verkoop eeuwenoud zandpad in Melderslo

De gemeente Horst aan de Maas wil een eeuwenoude zandweg in Melderslo verkopen aan een ondernemer di...

Ervaar dementie via een VR-bril

Wanneer je naaste dementie heeft, kun je je vaak niet goed voorstellen hoe hij of zij de wereld bele...