Vrouw uit Horst slachtoffer van nepagente

Onderzoek door de politie gister aan het begin van de avond Edward-Media
Een vrouw uit Horst is slachtoffer geworden van een babbeltruc door een nepagente. Gisteravond was de politie op zoek naar nepagenten op de Hertog van Gelresingel in Horst.
Jelle van de Steeg | 11 april 2025 12:50 | Aangepast op 11 april 2025 12:50
Naast de 82-jarige vrouw uit Horst waren ook twee vrouwen uit Venray slachtoffer van een nepagente. Dat schrijft De Limburger vandaag.

Onderzoek politie
Gisteravond deed de politie onderzoek op de Hertog van Gelresingel en omgeving. Zowel de vrouw uit Horst als de twee vrouwen uit Venray gaven een zelfde beschrijving van de nepagente.

De politie zoekt de vrouw en deelt een signalement: een vrouw van 35 tot 40 jaar oud, ongeveer 1,60 meter lang met een gezet postuur met zwart haar tot op de schouders.
Edward-Media

Meest gelezen

Ome Jan komt naar Tienray

Redactie | 21 apr 2025 08:19

Lees ook

Zesde editie van Petranpad Ultra Trail en Walk

Op vrijdag 2 mei en zaterdag 3 mei 2025 start de 6e editie van de Petranpad Ultra Trail en Walk.

Dodelijk schietincident in Venlo, meerdere aanhoudingen

Woensdag heeft de politie 'meerdere personen' aangehouden in het onderzoek naar het schietincident d...

Opening nieuw seizoen De Rozenhof Lottum

Op zaterdag 3 mei start het nieuwe seizoen van De Rozenhof Lottum en vindt er weer een feestelijke o...

Aangepaste bereikbaarheid VieCuri tijdens Koningsdag en Bevrijdingsdag

Op zaterdag 26 april (Koningsdag) en maandag 5 mei (Bevrijdingsdag) is VieCuri anders bereikbaar dan...

Ome Jan komt naar Tienray

De afgelopen maanden is bij café ’t Pleintje al de nodige activiteit waargenomen. Na meer dan een ja...

Aspergedag bij De Locht

De asperge is er weer! Op zondag 27 april staat deze bijzondere groente centraal tijdens de Asperged...