Preens Bas II, prinses Kim en adjudanten Frank en Ruud in Melderslo

Zaterdag 4 januari kwam de nieuwe prins uit van CV De Vlaskop uit Melderslo. Prins Bas van Westerveld en zijn prinses Kim Kleuskens zullen samen met de adjudanten Ruud Cornelissen en Frank Coenen de scepter zwaaien.
Eric Reijnders | 4 januari 2025 23:15 | Aangepast op 4 januari 2025 23:15
Het decor op de bühne bracht de Vlaskop naar het slaperige Melderslow, waar niet veel valt te beleven. De komst van Sheriff Trump, met zijn motto ‘Make Melderslow great again’, brengt reuring in het dorp. Drie verdachte personen worden terechtgesteld, waaruit door de Vorst een nieuwe prins wordt voorgesteld: Prins Bas (van Westerveld) d’n twedde.

't Tunneke
Prins Bas is 30 jaar oud en is samen met Kim Kleuskens (28) beter bekend als ‘de pilsbazen’. ZIj zijn de voormalig uitbaters van café ’t Tunneke en hebben de afgelopen jaren diverse evenementen georganiseerd voor het dorp. Bas is tegenwoordig fulltime werkzaam als fysiotherapeut bij de Wieenhof in Venray.

Kim begint binnenkort bij Dichterbij waar ze de opleiding maatschappelijke zorg gaat volgen. Samen zijn zij lid van diversen verenigingen en initiatiefnemers van vele evenementen.

Adjudanten
Adjudant Ruud Cornelissen (29) is mede-eigenaar van radijskwekerij Ortolanda en adjudant Frank Coenen (30) is werkzaam op de houtzagerij bij Inter Chalet. Beiden zijn lid bij verschillende verenigingen en actief in diverse commissies.

Receptie
Samen zullen zij deze carnaval de vlasköp voor gaan onder het motto: ‘As Pilsbazen 5 jaor lang de glaas vol tappen, kunnen we deze vastenaovend met de ganse Melderse oppe lappen!’.

Op zaterdag 8 februari om 19.11 uur zal ons prinselijk gezelschap receptie houden in MFC De Zwingel aan Beemdweg 4 te Melderslo.

Lees ook

Open Huis bij het Dendron College

Op donderdag 6 februari organiseert het Dendron College in Horst een Open Huis voor leerlingen van G...

Wittenhorst op karakter langs Baronie

Na drie opeenvolgende nederlagen in de Vierde Divisie, weet het eerste elftal weer wat winnen is. Op...

Komende weken militaire oefeningen in de gemeente

De komende weken vinden in de gemeente Horst aan de Maas verschillende militaire oefeningen plaats.

Nieuwe voorzitter bij Stichting Jumping Zaerum

Met ingang van het nieuwe jaar heeft de Stichting Jumping Zaerum een nieuwe voorzitter. Rudy Tegels ...

Vandaag: Talkshow over vapen

1 op de 5 Nederlandse jongeren tussen de 12 en 25 jaar heeft het afgelopen jaar gevapet. Uit onderzo...

Trio van jazz-grootheden in De Kapel!

Onder de noemer 'De Kapel In!' programmeert Kukeleku in samenwerking met de bibliotheek klassieke mu...