Peter Reinders treedt toe als burgerraadslid voor BVNL Horst aan de Maas

BVNL heeft een nieuw burgerraadslid verwelkomd: Peter Reinders. De betrokken inwoner van Melderslo zal het team van de partij versterken met zijn uitgebreide kennis van de financiële sector en zijn nauwe banden met de agrarische gemeenschap.
Bregje Deckers | 16 april 2025 08:45 | Aangepast op 16 april 2025 08:45
Reinders is sinds 1997 werkzaam bij de Rabobank, waar hij zich als specialist Food & Agri dagelijks bezighoudt met het adviseren van agrarische ondernemers en middenstanders in de regio.

Naast zijn professionele werk is Reinders actief als bestuurslid bij Stichting Tegenwind, een organisatie die zich inzet voor eerlijk en transparant beleid rond de plaatsing van windturbines. “Hij laat zich leiden door gezond verstand, goed onderbouwde informatie en het belang van de inwoners,” aldus BVNL in een toelichting.

Reinders zelf benadrukt dat zijn aanpak ook buiten de raadzaal herkenbaar is. “In de politiek, net als op de mountainbike, is het belangrijk om koersvast te blijven, obstakels te vermijden en altijd het doel in zicht te houden,” zegt hij.

Meest gelezen

Ome Jan komt naar Tienray

Redactie | 21 apr 2025 08:19

Lees ook

Zesde editie van Petranpad Ultra Trail en Walk

Op vrijdag 2 mei en zaterdag 3 mei 2025 start de 6e editie van de Petranpad Ultra Trail en Walk.

Dodelijk schietincident in Venlo, meerdere aanhoudingen

Woensdag heeft de politie 'meerdere personen' aangehouden in het onderzoek naar het schietincident d...

Opening nieuw seizoen De Rozenhof Lottum

Op zaterdag 3 mei start het nieuwe seizoen van De Rozenhof Lottum en vindt er weer een feestelijke o...

Aangepaste bereikbaarheid VieCuri tijdens Koningsdag en Bevrijdingsdag

Op zaterdag 26 april (Koningsdag) en maandag 5 mei (Bevrijdingsdag) is VieCuri anders bereikbaar dan...

Ome Jan komt naar Tienray

De afgelopen maanden is bij café ’t Pleintje al de nodige activiteit waargenomen. Na meer dan een ja...

Aspergedag bij De Locht

De asperge is er weer! Op zondag 27 april staat deze bijzondere groente centraal tijdens de Asperged...