Nieuwe kinderkledingwinkel in Swolgen

Beeld: HorstOnline
Er is een nieuwe kinderkledingwinkel geopend in Swolgen. De winkel heeft de naam ‘Estrellas de Colores’ gekregen, wat ‘Gekleurde Sterren’ betekent.
Niels van Rens | 4 november 2024 10:14 | Aangepast op 4 november 2024 10:14
De winkel is iedere zaterdag geopend van 10.00 tot 15.00 uur..

Het is geen normale kinderwinkel, want Estralles de Colores verkoopt een assortiment aan Spaanse mode voor pasgeboren kinderen tot 14 jaar.

Echtpaar
De winkel is in handen van het echtpaar Christiaan Kromhout en Carolina Rubio Pérez. Carolina heeft een Spaanse achtergrond. Zij wil de kleurrijke en stijlvolle mode van Spanje naar Nederland brengen.

Meest gelezen

Jongensgroep uit Horst Nederlands kampioen

Redactie | 25 mrt 2025 08:25

Persoon overleden bij ongeluk op A73 bij Grubbenvorst

Jelle van de Steeg | 25 mrt 2025 11:34

Lees ook

Kasteel Huys ter Horst bewoond op zondag 6 april

Langzaam laat de lente zich weer zien en ook op kasteel Huys ter Horst zien we steeds meer activitei...

Voorjaarseditie Groene Burendag in Horst

Op zaterdag 5 april vindt de voorjaarseditie van de Groene Burendag wederom plaats in de Mussenbuurt...

Ontdek de schoonheid van Kaldenbroek

Maak kennis met Kaldenbroek en de verbinding tussen de laag-, midden- en hoogterrassen van de Maas i...

Munckhof wint aanbesteding voor leerlingenvervoer Gorinchem, Hardinxveld-Giessendam en Molenlanden

Munckhof heeft recent de aanbesteding gewonnen voor het leerlingenvervoer van gemeenten Gorinchem, H...

Jongensgroep uit Horst Nederlands kampioen

De 'Stille Sluipers' van de Horster Jong Nederland afdeling zijn tijdens de vrijdag, zaterdag en zon...

Verlies Wittenhorst in belangrijke driepunter tegen Nuenen

Wittenhorst verloor drie kostbare punten tegen RKSV Nuenen. Ondanks legio kansen en een flink overwi...