Vanaf het begin nam Meterik het initiatief en zette SVEB/Sporting ST onder druk. Met veel energie en passie werden bijna alle duels gewonnen. Hoewel niet alle combinaties en acties lukten, toonde Meterik zich de bovenliggende partij in de eerste helft. SVEB/Sporting ST toonde gedurende de eerste 45 minuten voldoende inzet om het tij te keren.
Scrimmage
Meterik kwam dichtbij de openingstreffer dankzij een schitterende kopbal van Lars Litjens, maar de uitblinkende keeper Sem Custers voorkwam de goal met een fantastische redding. Even later volgde een rommelige spelsituatie voor de goal, waarbij de SVEB/Sporting-verdedigers maar liefst vier keer de bal van de doellijn haalden.
Meterik kreeg nog een paar kansen, maar telkens stond er een been van SVEB/Sporting in de weg of bracht de keeper redding. Aan de andere kant had Meterik-keeper Luuk Haenen het relatief rustig.
Stroeve tweede helft
De tweede helft werd echter stroever. SVEB/Sporting ST hield stevig stand in de verdediging, en bij Meterik werd het slordiger. De eerste echte aanval van SVEB/Sporting resulteerde in een goede kans, maar Luuk Haenen redde bekwaam.
Kort daarna kreeg Sporting ST een terechte penalty, die benut werd: 0-1. Weer een paar minuten later, na een snelle counter, viel de 0-2 uit een corner. Meterik probeerde nog van alles, maar het zat gewoon niet mee.
Waar het in de uitwedstrijd nog de laatste minuut was die hen de winst opleverde, was het nu SVEB/Sporting dat met de drie punten naar huis ging.