Edwin Griesheimer stopt als hoofdtrainer SV Melderslo

In goed overleg met de technische commissie en de selectie heeft Edwin Griesheimer besloten om na dit seizoen te stoppen als hoofdtrainer van de afdeling korfbal van SV Melderslo.
Eric Reijnders | 13 december 2024 21:57 | Aangepast op 13 december 2024 21:57
Edwin heeft al vier succesvolle jaren bij SV Melderslo achter de rug en is nu bezig aan zijn vijfde seizoen bij de Melderslose club. Onder zijn leiding promoveerde SV Melderslo 1 zowel op het veld als in de zaal naar de Topklasse, waar de ploeg ook dit seizoen weer prima meedraait.
'We vinden het jammer om Edwin te zien gaan, maar begrijpen ook dat hij het na vijf jaar tijd vindt voor iets nieuws,' zegt SV Melderslo in het bericht.

Lees ook

Informatiebijeenkomst: Gaat Horst aan de Maas op de schop?

Heb je al gehoord van de Omgevingswet, Omgevingsvisie en het Omgevingsplan? Zo nee, dan is dat nu de...

Setokids presenteert Pubers!

Binnen een aantal weken staat theatergroep de 'Setokids' op de planken met de voorstelling Pubers! N...

Lezing onzichtbaar ziek: Niet Aangeboren Hersenletsel

Niemand ziet iets, maar voor hen is het er altijd. Meer dan de helft van de inwoners van Nederland h...

Wittenhorst 1 komt tekort tegen Groene Ster

Bij vlagen liet Wittenhorst zien het nummer twee Groene Ster zondagmiddag moeilijk te willen maken, ...

A-meezing-concert in de Herberg

Op zondagmiddag 23 maart organiseert het Horster Mannenkoor een meezing-concert onder de titel Amee...

Mountainbike-toertocht in Melderslo

Op zondag 16 Maart organiseert mountainbikeclub Neetfit uit Melderslo een MTB-toertocht over een gev...