advertentie BANNER-TOP-Adverteren bij Omroep HadM

Kermis in America gaat tóch door

De jaarlijkse kermis in America gaat vanaf komend weekeinde tóch door. Dat heeft de Dorpsraad dinsdagavond bekendgemaakt.

Vanwege corona ziet de kermis er dit jaar wel iets anders uit. "Hoe het er allemaal precies uit komt te zien is nog even afwachten, daar wordt nog aan getekend. Maar we kunnen zeggen dat onze jeugd weer lekker kan gaan genieten van de kermisattracties in ons dorp van 5 tot en met 8 juli", schrijft de Dorpsraad op Facebook.

Geen feesttent
Ook de horeca mag open tijdens de kermisdagen, uiteraard met de geldende coronamaatregelen. "Helaas mogen zij nog geen feesttent of zo plaatsen en muziekbandjes laten komen, maar dat wil niet zeggen dat het niet gezellig mag worden natuurlijk", zegt de Dorpsraad.

Afgelast
Eigenlijk was de kermis dit jaar afgelast. Maar nadat het kabinet vorige week verdere versoepelingen van de coronamaatregelen aankondigde en de kermisexploitanten graag wilden komen, besloot de organisatie om de kermis alsnog door te laten gaan.

De gemeente heeft de benodigde vergunningen en al het andere regelwerk de afgelopen dagen versneld afgehandeld.

Laat je reactie achter