advertentie BANNER-TOP-NIEUW ADRES

Gewoon Doen TV naar Hilversum

Het programma Gewoon Doen TV van Omroep Horst aan de Maas is genomineerd voor een Special Media Award, de landelijke prijsuitreiking voor de beste mediamakers met een verstandelijke beperking.

Ontstaan
Van 1 september tot en met 14 oktober konden mediamakers met een verstandelijke beperking hun werk inzenden. Een jury heeft alle inzendingen beoordeeld. 2 jaar geleden is Gewoon Doen tv ontstaan en wordt geheel gemaakt door medewerkers van Gewoon Doen Zorg, een dagbesteding voor mensen met een verstandelijke beperking waarin het team zelf de gehele televisieproductie uitvoert tot een wekelijkse uitzending. De eerste televisieuitzending was in 2016. "Als je de eerste uitzending terugkijkt dan zie je een enorm verschil met uitzending 132 van afgelopen maandag", laat begeleider Bart van Bree weten.

Genomineerd
Aanstaande zaterdag gaat het gebeuren want dan gaat het hele team naar Hilversum om daar met z’n allen de uitreiking bij te wonen. Genomineerd zijn is op zichzelf al een mooie prijs vinden de deelnemers en ze kijken er naar uit. Volgens oprichter Sandy Uytterhoeven wordt Gewoon Doen TV als professionele tv beschouwd in Hilversum. "Dit zit hem in de puurheid en enthousiasme van de makers, maar ook het camerawerk. En dat is een super groot compliment ", aldus Uytterhoeven.

Laat je reactie achter

advertentie BANNER-CENTRAAL-Driessen
Korfbal: Oxalis verliest 1e zaalwedstrijd in hoofdklasse

Korfbal: Oxalis verliest 1e zaalwedstrijd in hoofdklasse

Korfbal: Oxalis verliest 1e zaalwedstrijd in hoofdklasse

Op zondag 28 november stond de eerste zaalcompetitiewedstrijd gepland voor de dames van Oxalis 1. Oxalis komt deze zaalcompetitie voor het eerst uit in de hoofdklasse, de op één na hoogste klasse in het dameskorfbal.

Cultuurmaker Jan Duijf (67) overleden

Cultuurmaker Jan Duijf (67) overleden

De Horster cultuurmaker Jan Duijf is afgelopen zaterdag op 67-jarige leeftijd plotseling overleden. Hij was onder meer de kartrekker van het themajaar Horst aan de Maas 800.

Gehavend GFC'33 1 verliest van Kessel

Gehavend GFC'33 1 verliest van Kessel

Het eerste team van GFC'33 werd gecompleteerd met spelers van 019 en Ivo van het 2e van Grubbenvorst. Het team speelde zondagmorgen thuis op sportpark d'n Haspel tegen de nummer 2: het eerste team van vv Kessel.

Gemeente start winterseizoen: gemeentewerken begint met preventief strooien

Gemeente start winterseizoen: gemeentewerken begint met preventief strooien

Het ziet er naar uit dat het glad wordt, dus pas op als u de weg op moet. De strooiploegen zijn sinds 19:00 uur op de weg met het preventief strooien van de wegen in onze gemeente.

Hattrickheld Van de Pasch bezorgt SV United zege op Germania
De hattrick van Patrick

Hattrickheld Van de Pasch bezorgt SV United zege op Germania

SV United heeft zondagmiddag drie punten weten te pakken op bezoek bij Germania. In Groesbeek trok de ploeg van trainer Fenne Smits aan het langste eind in een uiterst matig duel. Rik van de Pasch was de grote man aan de zijde van United en bezorgde zijn ploeg met drie doelpunten hoogstpersoonlijk de overwinning: 2-3.

Sinterklaas bezoekt de kinderen in Horst

Sinterklaas bezoekt de kinderen in Horst

Ook Sinterklaas moet zich aanpassen aan de huidige corona-maatregelen. Daarom maakte hij in Horst zaterdagmiddag een rondrit bij alle kinderen langs de route rondom het Horster centrum.

advertentie BANNER-CENTRAAL-Driessen
Gemeente start winterseizoen: gemeentewerken begint met preventief strooien

Gemeente start winterseizoen: gemeentewerken begint met preventief strooien

Het ziet er naar uit dat het glad wordt, dus pas op als u de weg op moet. De strooiploegen zijn sinds 19:00 uur op de weg met het preventief strooien van de wegen in onze gemeente.

Hattrickheld Van de Pasch bezorgt SV United zege op Germania
De hattrick van Patrick

Hattrickheld Van de Pasch bezorgt SV United zege op Germania

SV United heeft zondagmiddag drie punten weten te pakken op bezoek bij Germania. In Groesbeek trok de ploeg van trainer Fenne Smits aan het langste eind in een uiterst matig duel. Rik van de Pasch was de grote man aan de zijde van United en bezorgde zijn ploeg met drie doelpunten hoogstpersoonlijk de overwinning: 2-3.

Sinterklaas bezoekt de kinderen in Horst

Sinterklaas bezoekt de kinderen in Horst

Ook Sinterklaas moet zich aanpassen aan de huidige corona-maatregelen. Daarom maakte hij in Horst zaterdagmiddag een rondrit bij alle kinderen langs de route rondom het Horster centrum.